AGENDA


MAART

ZONDAG 18 MAART:          - BILJARTCLUB 'T ZONNEKE
                                                 (BILJART BEZET VANAF TOT 18:00 UUR)

WOENSDAG 22 MAART:    - S.G.Z. - DEN BELS III
                                                 (DARTBAAN NAAST DE BAR BEZET VANAF 20:00 UUR)

DONDERDAG 23 MAART:   - BILJARTEN
                                                   (BILJART BEZET VANAF 19:00 UUR)

VRIJDAG 24 MAART:          - SUNDARTS - VICTORIA III
                                                  - H.H.H. - JOLLY JESTER II
                                                  - BULLSCHOOTERS - DIE TWEE
                                                  (GEEN DARTEN OF BILJARTEN MOGELIJK NA 20:00 UUR)

ZATERDAG 25 MAART:       - DART TOERNOOI 30-PLUS / 501 + TACTICS + 301
                                                    START 19:00 UUR. AANWEZIG 18:45 UUR.

ZONDAG 26 MAART:            FORMULE-1 TEAM  RACE: AUSTRALIE
                                                   SAMENKOMST 06:30 UUR. AANVANG RACE: 07:00 UUR

 VRIJDAG 31 MAART:       FACTOR 180 - VPV DE KNOTS
                                               
BULL BOYZ - MULTIMATEN
                                                BULLSHOOTERS - WAPEN II

APRIL

ZATERDAG 1 APRIL:          - B.Z.K.
                                                (ROKERSRUIMTE BEZET VANAF 20:00 UUR)

ZONDAG 2 APRIL:               - BILJRTCLUB 'T ZONNEKE
                                                  (BILJART BEZET TOT 18:00 UUR)

WOENSDAG 5 APRIL:        - B & V - MUYS EN BERG
                                               
- S.G.Z. - JOLLY DOTS
                                                 
(DARTEN EN BILJARTEN NIET MOGELIJK NA 20:00 UUR)

DONDERDAG 6 APRIL:      - BILJARTEN
                                                  - M.I. - LET'S STEE TOGETHER
                                                 
(ROKERSRUIMTE BEZET VANAF 19:00 UUR)

VRIJDAG 7 APRIL:            - SUNDARTS - N.T.H.
                                               
- BULL BOYZ - B & S UT KRISJE
                                                - BULLSHOOTERS - 'T TREFPUNT 
                                                (DARTEN EN BILJARTEN NIET MOGELIJK NA 20:00 UUR)

ZATERDAG 8 APRIL          - KARTEN
                                                - FEESTJE
                                                 (GEEN DARTEN OF BILJARTEN)

ZONDAG 9 APRIL:             FORMULE-1 TEAM  RACE CHINA
                                              
SAMENKOMST 07:30 UUR. AANVANG RACE: 08:00 UUR

DONDERDAG 13 APRIL:   - BILJARTEN
                                                - DARTEN BEKERWEDSTRIJD
                                                (ROKERSRUIMTE BEZET NA 19:00 UUR)

VRIJDAG 14 APRIL:            - FACTOR 180 - DEN BELS ANGELS
                                                
- BULL BOYZ - WAPEN 1
                                                  (
GEEN BILJARTEN OF DARTEN MOGELIJK NA 20:00 UUR)

ZATERDAG 15 APRIL:         - DARTTOERNOOI DE BERK
                                                (INFO VIA BUURTSCHAP DE BERK, AANVANG 19:00 UUR)
                                                (GEEN DARTEN OF BILJARTEN MOGELIJK NA 18:00 UUR)

ZONDAG 16 APRIL:            - BILJARTCLUB 'T ZONNEKE
                                               
- FORMULE-1 TEAM  RACE BAHREIN
                                               
SAMENKOMST 16:30 UUR. AANVANG RACE: 17:00 UUR

WOENSDAG 19 APRIL:     - S.G.Z. - OSSEKOP III
                                                (DARTBAAN NAAST DE BAR BEZET VANAF 20:00 UUR)

VRIJDAG 21 APRIL:           - SUNDARTS - BULL'S HIT
                                               
- H.H.H. - KIEREMIKKERS
                                                - BULLSHOOTERS - DEN BELS III
                                                 (GEEN DARTEN OF BILJARTEN MOGELIJK NA 19:00 UUR)

DONDERDAG 27 APRIL:   - BILJARTEN
                                                  (BILJARTEN NIET MOGELIJK NA 19:00 UUR)

ZONDAG 30 APRIL:            - BILJARTCLUB 'T ZONNEKE
                                                  (ROKERSRUIMTE BEZET TOT 18:00 UUR)
                                               
- FORMULE-1 TEAM  RACE: RUSLAND
                                                 
SAMENKOMST 13:30 UUR. AANVANG RACE: 14:00 UUR

MEI 

DONDERDAG 4 MEI:         - BILJARTEN
                                                - BESPOTTELIJK - 'T WIEL 1

VRIJDAG 5 MEI:                 - 'S-MIDDAGS GESLOTEN

ZATERDAG 6 MEI:             - B.Z.K.
                                                  (BILJART BEZET VANAF 20:00 UUR)

WOENSDAG 10 MEI:         - B & V - DE PUT 1
                                                  (ROKERSRUIMTE BEZET VANAF 20:00 UUR)

DONDERDAG 11 MEI:      - BILJARTEN
                                                - M.I. - BLACK FLIGHTS
                                                  (ROKERSRUIMTE BEZET VANAF 19:00 UUR)

ZATERDAG 13 MEI:           - KARTEN
                                                  (INFO VIA BAR OF KART-CLUB)

ZONDAG 14 MEI:               - BILJARTCLUB 'T ZONNEKE
                                                 (BILJART BEZET TOT 18:00 UUR)
                                               
- FORMULE-1 TEAM  RACE SPANJE
                                                 
SAMENKOMST 13:30 UUR. AANVANG RACE: 14:00 UUR

DONDERDAG 25 MEI:      - DAUWDARTEN ('S-NACHTS)
                                                  VOORAF AANMELDEN.  AANVANG: 05:00 UUR !!!

ZONDAG 28 MEI:               - BILJARTCLUB 'T ZONNEKE
                                                 (ROKERSRUIMTE BEZET TOT 18:00 UUR)
                                               
- FORMULE-1 TEAM  RACE MONACO
                                               
  SAMENKOMST 13:30 UUR. AANVANG RACE: 14:00 UUR

JUNI

DONDERDAG 1 JUNI:        - BESPOTTELIJK - P.G.C.
                                                 - BILJARTEN
                                                   (DARTBAAN NAAST DE BAR + BILJART BEZET NA 19:00 UUR)

ZATERDAG 3 JUNI:            - TEREN BILJARTCLUB 'T ZONNEKE

DONDERDAG 8 JUNI:       - BILJARTEN
                                                  (BILJART BEZET VANAF 19:00 UUR)

ZATERDAG 10 JUNI:            - B.Z.K.
                                                  - KARTEN
                                                    (BILJART BEZET VANAF 20:00 UUR)

ZONDAG 11 JUNI:               FORMULE-1 TEAM  RACE CANADA
                                                SAMENKOMST 19:30 UUR. AANVANG RACE: 20:00 UUR

DONDERDAG 15 JUNI:      - BILJARTEN
                                                (BILJART BEZET VANAF 19:00 UUR)

DONDERDAG 22 JUNI:     - BILJARTEN
                                                (BILJART BEZET VANAF 19:00 UUR)

ZONDAG 25 JUNI:             - FORMULE-1 TEAM  RACE AZERBEIDZJAN
                                                SAMENKOMST 14:30 UUR. AANVANG RACE: 15:00 UUR

                                               

 

 

 

                                               

nieuws          agenda          verenigingen          home